Medewerkers

Ons team
Euchner Benelux Team

Marcel
Marcel van Bolhuis - Manager Benelux
* verkoop
* regio 1: Nederland noord
* technische ondersteuning
* projectbegeleiding

GSM: +31 (0)6-53369730
Mail: marcel.van.bolhuis@euchner.nl


Sjaak
Sjaak de Rie - Technical Sales Engineer
* verkoop
* regio 2: Nederland zuid
* technische ondersteuning
* projectbegeleiding

GSM: +31 (0)6-53298627
Mail: sjaak.de.rie@euchner.nl


Bernard
Bernard Seeuws - Technical Sales Engineer
* verkoop
* regio 3: België west
* technische ondersteuning
* projectbegeleiding

GSM: +32 (0)479-820003
Mail: bernard.seeuws@euchner.nl


Frans
Frans Moors - Technical Sales Engineer
* verkoop
* regio 4: België oost & Luxemburg
* technische ondersteuning
* projectbegeleiding

GSM: +32 (0)472-834296
Mail: frans.moors@euchner.nl



Daphne van der Klei - Administrative Support
* orderverwerking
* telefonische verkoop

Tel.: +31 (0)78-6154766
Mail: sales@euchner.nl (voor orders en offertes)


Joanne
Joanne de Bruijn - Office Manager
* mediazaken
* beursorganisatie
* debiteuren- en crediteurenbeheer
* verkoopondersteuning

Tel.: +31 (0)78-6154766
Mail: joanne.de.bruijn@euchner.nl



Marc Weber - Logistic Support
* voorraadbeheer
* ontvangst en uitgifte goederen

Tel.: +31 (0)78-6154766
Mail: sales@euchner.nl


Vladimir
Vladimir Dragosavic - International Training Manager
* training Benelux
* training internationaal
* marketing
* projectondersteuning

GSM: +31 (0)6-53213448
Mail: vladimir.dragosavic@euchner.nl